درباره شرکت مهر ارس پویا سهند MAPS Envirotec

ماموریت اصلی ما در شرکت MAPS کمک به کاهش پایدار آلودگی هوای ناشی از مواد مضر صنعتی است.

ما با نگاه به محیطی پاک برای فردای فرزندان میهن عزیزمان و مسئولیت زیست محیطی خود، محصولات و راه حل‌های متنوعی جهت فیلتراسیون صنعتی ارائه می‌نماییم.

شرکت مهر ارس پویا سهند MAPS، در سال 1400 در منطقه آزاد ارس به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه MAPS Holding (مهر آذین پویا سهند) تاسیس گردید و در سال 1401 کارخانه خود را با بهره‌گیری از تجهیزات، ماشین‌آلات بروز و نیروهای متخصص جوان بومی، افتتاح نمود.

در سال 1395 موءسسان این شرکت با داشتن تجارب بسیار در مهندسی، مشاوره، تامین تجهیزات و اجرای پروژه‌های مختلف در صنایع فولاد، سیمان و معدن، اقدام به همکاری گسترده با برند نام آشنا و تراز اول بی دبلیو اف آلمان با قدمت 125ساله، نمود.

حاصل این همکاری ایجاد 200 رفرنس موفق در صنایع سیمان، فولاد، آلومینیوم و … در کشور عزیزمان بوده است که در بازهء سال‌های 1398 تا 1400 بعنوان یکی از 10 شرکت برتر فروش محصولات و خدمات شرکت بی دبلیو اف در دنیا شناخته شده‌ایم و پس از آن در جهت ارائه خدمات کامل‌تر، تسریع در تحویل کالا، کاهش قیمت محصولات و بومی‌سازی این صنعت حساس، اقدام به سرمایه گذاری و احداث کارخانه MAPS در منطقه آزاد ارس نمودیم.

مشتری مداری یک ارزش کلیدی برای همه محصولات و خدمات ماست. ما با بهره‌گیری از تحقیق، توسعه و دانش عمیق بازار، نیروهای متخصص داخلی، کیفیت بالای محصولات و تجارب فنی حاصل از بازرسی‌های سیستم‌ فیلتراسیون کارخانجات مشتریان، به دنبال ایجاد تمایز از سایر رقبای بازار هستیم تا برای مشتریان مان ارزش افزودهء ویژه‌ای را به ارمغان بیاوریم.

تایم لاین شرکت

۱۳۹۴

تاسیس هلدینگ MAPS

۱۳۹۵

همکاری با برند بی دبلیو اف در بازار ایران

۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰

به عنوان 10 شرکت برتر فروش محصولات و خدمات بی دبلیو اف در دنیا

۱۴۰۰

تاسیس شرکت مهر ارس پویا سهند MAPS

۱۴۰۱

راه‌اندازی کارخانه تولیدی